O MNIE

Mam na imię Ania, mam 34 lata i kocham swoje życie 🙂

Uwielbiam się rozwijać, wzrastać wewnętrznie, poszerzać świadomość i wnosić swoje życie na coraz wyższy i głębszy poziom.

Od ponad 8 lat jestem na drodze nieustannego poznawania, odkrywania siebie oraz tworzenia świadomego życia w oparciu o Miłość, Radość i Spokój. Jestem wdzięczna za ten proces, który cały czas mnie zachwyca, zaskakuje i zabiera w nowe, nieodkryte przestrzenie.

To, co mam do dania to przede wszystkim mnóstwo inspiracji wynikającej z własnych doświadczeń, osobistej przemiany oraz codziennej, wytrwałej pracy nad sobą i celebrowaniem świadomego życia.

Przeszłam transformację od niezdecydowanej, nieśmiałej, niepewnej i nie wiedzącej czego chcę od życia do świadomej własnej wartości kobiety, która z odwagą i lekkością realizuje swoje marzenia i prowadzi piękne, wartościowe życie.

Codziennie dbam o poranne rytuały i praktyki, które poznałam na swojej drodze rozwoju, takie jak joga, medytacja oraz wiele innych, dzięki którym moje życie każdego dnia jest cudem.

Moje ulubione życiowe motto:

Są dwa sposoby na życie – jeden to życie tak, jakby nic nie było cudem. Drugi to życie tak, jakby wszystko było cudem.”

Albert Einstein

Kocham swoje życie i zarażam innych tą miłością i entuzjazmem.

Dostrzegam piękno we wszystkim, co mnie otacza i zachwycam się naturą na każdym kroku.

Uwielbiam cieszyć się z drobnych rzeczy i doceniać proste chwile, w których ukryte jest mnóstwo piękna, jeżeli tylko pozwolimy sobie je zauważyć…

Każdego dnia celebruję z wdzięcznością to kim jestem, co robię, co posiadam.

Stale dążę do życia w harmonii i pomagam innym tworzyć przestrzeń harmonii i wolności w swoim życiu.

Cenię sobie WOLNOŚĆ, PRAWDĘ I PRZESTRZEŃ.

Buduję wszystko na fundamencie ROZWOJU, RODZINY I MIŁOŚCI.

Jestem szczęśliwą i spełnioną żoną i mamą dwójki dzieci, które urodziły się w domu lotosowo, w zaciszu i pięknie rodzinnego, domowego ogniska. Te doświadczenia poprowadziły mnie do stworzenia projektu ŚWIADOMAMA.

Uwielbiam błogie chwile spokoju, które sprawiają, że czas zatrzymuje się w miejscu… z wartościową książką w ręku… z pysznym i zdrowym jedzeniem przygotowanym z miłością… w otwartej przestrzeni wśród pięknej zieleni natury oraz kojącego śpiewu ptaków… życie każdego dnia daje nam tak wiele cudów!

Kocham podróże i odkrywanie nowych miejsc, wolność i dreszczyk nieznanego podczas każdej wyprawy. Każdego roku razem z rodziną odkrywamy świat wzdłuż i wszerz i cieszymy się jego pięknem i bogactwem.

Jeżeli moje wartości są Ci bliskie, to zapraszam do wspólnego odkrywania cudu świadomego życia.

Moją misją jest inspirowanie ludzi do rozwoju i odkrywania swojej wewnętrznej Mocy, do odwagi podążania za swoimi marzeniami i tworzenia swojego wymarzonego życia w oparciu o harmonię umysłu, ciała i ducha.